تسهیلات خرید اقساطی پرده چیست؟

اگر بخواهیم خرید قسطی هر نوع کالایی را ساده توضیح دهیم می‌توان اینگونه بیان کرد که فردی با مراجعه به موسسه مالی یا بانک و با توجه به وضعیت سابقه و وسع پرداخت خودش یک مبلغ را به عنوان پشتوانه خرید انتخاب می‌کندمعمولاً در این مرحله بانک یا موسسه مالی از مشتری فاکتور خرید آن کالا و معرفی یک ضامن معتبر را طلب می‌کند و پس از انجام این مرحله پروسه اعتبارسنجی و اختصاص اعتبار صورت می‌گیرد طبیعی است که معرفی ضامن برای همه راحت نیستو معمولاً زمان انتظار برای دریافت اعتبار حداقل ۱۰ روز می‌باشد.

در فروشگاه آنلاین صباپرده میتوانید بدون ضامن و تنها با ارائه چک صیادی، از مبلغ حداقل 3 میلیون تا سقف 30 میلیون تومان با شرایط 3 ماهه و بدون پرداخت سود اقساطی خرید کنید!

 1. بدون نیاز به ضامن: تنها با داشتن چک صیادی به نام شخص متقاضی، شما نیازی به ضامن نخواهید داشت.
 2. ثبت‌نام غیرحضوری: تمامی مراحل ثبت‌نام از جمله احراز هویت و بررسی سوابق بانکی به صورت غیرحضوری خواهد بود.
 3. سرعت دریافت اعتبار کیف پول: پس از دریافت اصل چک و تایید ، مبلغ اعتبار در کمترین زمان ممکن قابل استفاده است.
 4. بازپرداخت راحت و آسان: یک ماه بعد از نهایی شدن قرارداد می‌توانید اولین قسط خود را پرداخت نمایید.

مراحل دریافت اعتبار

 1. ثبت نام: ابتدا داخل سایت ثبت نام نمائید. سپس در صفحه محصول مورد نظر ، با توجه به گزینه خرید اقساطی، نسبت به خرید اقساطی اقدام نمائید.
 2. اعتبارسنجی: در این مرحله میتوانید اطلاعات فردی و تماس خود را تکمیل کرده و برای پرداخت اعتبار سنجی بانکی (هزینه‌ی آن حدودا ۱۰۰,۰۰۰ ریال است) اقدام نمایید.
 3. بارگذاری مدارک: تصویر مدارک خواسته شده و تصویر چک صیادی بنام خود شخص را بارگذاری نمایید.
 4. ارسال چک: در صورت تایید اولیه تصویر چک، همکاران ما برای دریافت اصل چک از طریق پیامک و تماس تلفنی با شما در ارتباط خواهند بود و پس از دریافت و تایید اصل چک، در کمترین زمان ممکن استفاده از اعتبار خرید قسطی برای شما فراهم خواهد شد.

مزایای خرید اقساطی

در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. خرید قسطی هوشمندانه‌ی شما می‌تواند یک تصمیم مالی سودآور باشد.

 1. کالای مورد نیازتان را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید:تصور کنید همین امروز نیاز به خرید پرده را دارید که نمی‌توانید برای تهیه‌ی آن زمانی را صرف پس‌انداز کردن کنید. خرید قسطی از صباپرده به شما کمک می‌کند تا نسبت به خرید قسطی پرده مورد نیاز خود اقدام کنید و کالای مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن تهیه کنید.
 2. به روز باشید: بازار مد دکوراسیون همیشه در حال تغییر است و ماه به ماه محصولات جدیدی از برندهای فعال این حوزه ارائه می‌شود. خرید اقساطی پرده می‌تواند آخرین و به‌روز‌ترین مدل پرده را در اختیار شما قرار دهد.

سوالات متداول

پاسخ سوالاتی که در مورد خرید اقساطی دارید

 • مراحل خرید اقساطی به صورت حضوری است یا آنلاین؟در حال حاضر کلیه مراحل خرید قسطی از صباپرده به دو صورت حضوری و آنلاین انجام میشه
 • آیا تغییر قیمت کالاهای خریداری شده، تاثیری در تعداد یا مبلغ اقساط تأمین کننده دارد؟خیر، ملاک تعیین مبلغ اقساط، سفارش موفق ثبت شده در همان لحظه‌ی خرید است.
 • مدارک لازم جهت دریافت اعتبار تأمین کننده شامل چیست؟کارت ملی هوشمند (یا کارت ملی قدیمی+رسید درخواست کارت ملی جدید)چک صیادی به نام شخص متقاضی، از نوشتن کلمه ضمانت، معادل سازی به تومان، چسب و هایلایت زدن بر روی چک خودداری کنید.
 • اگر قیمت کالا بیش از سقف اعتبار باشد، امکان خرید وجود دارد؟بله، اگر کالای مورد نظر شما بیش اعتبار دریافتی قیمت دارد، می‌توانید در مرحله پرداخت این مابه التفاوت را از کارت بانکی ‌خود پرداخت نمایید.
 • زمان آغاز بازپرداخت اقساط تأمین کننده به چه صورت خواهد بود؟یک ماه پس از نهایی شدن قرارداد، زمان آغاز پرداخت خواهد بود.
 • پس از بررسی مدارک، صبا پرده چه‌طور من را از تایید مدارک مطلع خواهد کرد؟پس از بررسی مدارک و تایید یا عدم تایید مدارک توسط کارشناسان صباپرده، ادامه مراحل از طریق پیامک به شما ارسال خواهد شد.
 • آیا برای بازپرداخت اقساط نیاز به مراجعه حضوری است؟خیر، یک ماه بعد از نهایی شدن قرارداد می‌توانید اولین قسط پرده را به‌صورت غیر حضوری و از طریق چک صیادی پرداخت نمایید.
 • آیا باید برای استفاده از اعتبار تأمین کننده، مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنم؟تنها در هر تراکنش ٢۵ درصد را (بسته به مبلغ اعتبار) بابت پیش‌پرداخت، پرداخت خواهید کرد.
 • آیا می‌توانم برای خرید تمامی کالاهای صباپرده از اعتبار اقساطی استفاده کنم؟برای خرید اقساطی از سایت صباپرده تنها یک محدودیت وجود دارد. مبلغ سبد خرید شما باید حداقل ٣ میلیون تومان باشد.
 • آیا می‌توانم با استفاده از دو یا چند نام کاربری از چندین اعتبار خرید اقساطی استفاده کنم؟خیر، هر کاربر با یک کد ملی تنها یک بار امکان دریافت اعتبار برای خرید کالا را خواهد داشت.
 • اگر مثلا به میزان ۱۵میلیون تومان اعتبار خرید اقساطی دریافت کنم، ولی کالای مورد نظرم ۱۴میلیون تومان باشد، آیا با باقیمانده اعتبار می‌توانم خرید کنم؟بله، در صورتی که صباپرده را برای خرید انتخاب کرده باشید، می‌توانید از باقی‌مانده اعتبار خود برای سفارش‌های بعدی استفاده کنید. چون با دریافت اعتبار از صبا پرده کیف پول اعتباری‌ شما در سایت شارژ می‌شود و می‌توانید از آن برای سفارش‌‌های مختلف استفاده کنید.
 • آیا دریافت اعتبار خرید اقساطی محدودیت سنی دارد؟بله، تنها افراد بالاتر از ۱۸ سال و دارای چک شخصی صیادی می‌توانند از اعتبار خرید قسطی استفاده کنند.
 • چک صیادی چیست؟ اخیرا دسته چک‌های صادر شده توسط تمامی بانک‌ها در سامانه‌ی یکپارچه‌ی صیاد (صدور یکپارچه‌ی دسته چک) ثبت می‌شوند و دسته‌چک‌های تمامی بانک‌ها الگوی ظاهری یکسان خواهند داشت. دسته چک‌های جدید با سنجش اعتبار درخواست کننده در سامانه‌ی بانک مرکزی توسط بانک‌ها صادر می‌شوند. علاوه بر موارد امنیتی جدیدی که در چک‌های بانکی جدید طراحی شده‌اند هر برگ از دسته چک دارای کدی منحصر بفرد است که با استفاده از آن هر شخص ثالثی امکان بررسی اطلاعات و اعتبار مالک چک را خواهد داشت.