شرکت صبا‌پرده از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید و پخش کرکره‌های فلزی و لوردراپه با برند مدرن در تهران آغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی پخش پرده کرکره فلزی و لوردراپه‌ی خود را در سراسر سطح کشور گسترش داد.

در سال ۱۳۹۲ این شرکت نام برند را به صباپرده و خط تولید خود را به مدل‌های به روز و کاربردی‌تر پرده شید و پرده زبرا تغییر داد.

صباپرده در رزومه‌ی خود همکاری با بیش از ۱۵۰ نماینده فروش در قالب فروشگاه‌های تزیینات، پرده سراها و دفاتر دکوراسیون داخلی معتبر سراسر کشور را دارد.

همچنین صباپرده با تیمی مجرب مجری صفر تا صد اندازه گیری، تولید و نصب پروژه‌‌های پرده‌‌ی ساختمان‌های اداری و خانگی در سراسر کشور می‌باشد که سابقه همکاری با شرکت نفت در تهران و عسلویه، بیش از ۱۰۰۰۰ پروژه‌ی ساختمان‌های مسکونی و ویلا‌ها، بانک‌ها، ساختمان‌های دولتی، مراکز و مجموعه‌های ورزشی، شرکت تپسی، شرکت دیجی‌کالا و صد‌ها مرکز و ساختمان دولتی و خصوصی دیگر در سراسر کشور و همچنین ارسال پرده‌ به کشور‌های همسایه و اروپایی را دارد.

لازم به ذکر است که محصولات صباپرده شامل پرده شید تک‌لایه، پرده زبرا، پرده دومکانیزم(شب و روز) و انواع پرده‌های مکانیزم‌دار چاپی با بیش از ۱۰۰۰ طرح متنوع و اختصاصی می‌باشد که در سایت صباپرده برای دسترسی ‌هرچه‌ آسان‌تر مشتریان با توضیحات کامل بارگزاری شده است.

صباپرده با تجربه حدود ۲ دهه تولید موفق در حوزه تزیینات داخلی و پرده ایران و استفاده از مدیریت به روز و تخصص مهندسین نساجی ایران و ترکیه آماده ارائه‌ی محصولات و خدمات خود به همکاران حوزه تزیینات سراسر ایران، پروژه‌های پرده شید و‌ پرده زبرای بیشتر از ۲۰۰ متر مربع سراسر ایران و همچنین به کشور‌های همسایه می‌باشد.

تمرکز صباپرده بروی تولید پرده‌های مقاوم و با کیفیت، سازگار با محیط زیست، موثر بر کاهش مصرف انرژی و همچنین کارآمد و‌ زیبا می‌باشد.