کلیه قوانین و مقررات این فروشگاه بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

فرآیند معامله در فروشگاه مشابه فرآیند معمول بوده و کاربر در صورت تمایل به خرید کالا آنرا انتخاب و طبق شرایط پرداخت می نماید و سپس کالا برای مشتری ارسال می گردد.

از آنجاییکه این فروشگاه متعلق به شرکت صبا مدرن ایده مرتات می باشد، تمامی اسناد و مدارک قانونی به طرفیت این شرکت تهیه و تولید میگردد.

تمامی فرآیندهای مالی و بانکی بصورت کاملا رسمی می باشد و مراودات پولی و مالی فروشگاه تحت حسابهای رسمی و معرفی شده به اداره مالیات انجام می پذیرد. لذا مشتریان حقیقی و یا حقوقی ملزم به ارایه اطلاعات دقیق شناسایی خود جهت صدور اسناد و مدارک مالی و حقوقی می باشند.

ثبت هر گونه سفارش و اطلاعات به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را مطالعه نموده و در صورتیکه با آنها موافق است، اقدام به ثبت سفارش خود نماید.

هر گونه استفاده غیر متعارف و غیر قانونی از سایت که منجر به آسیب و یا افشای اطلاعات سایت و یا کاربران گردد غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

کاربران مسوول حفظ اطلاعات کاربری خود بوده و مسوولیت تبادل اطلاعات از طریق حساب کاربری افراد بر عهده کاربر می باشد.

فروشگاه تعهدی جهت حفظ اطلاعات کاربران در صورت بروز مشکلات فنی و یا ویروسی شدن ندارد.

حق مالکیت معنوی:

حق مالکیت معنوی این سایت متعلق به فروشگاه شرکت صبا مدرن ایده مرتات بوده و هیچ شخص حقیقی و حقوقی مجاز به استفاده از اطلاعات بدون اجازه کتبی از این شرکت نمی باشد.