چاپی

پرده‌ی تصویری یا همان پرده چاپی نوعی از پرده می‌باشد که مدل پرده و طرح روی آن به صورت اختصاصی توسط مشتری انتخاب، چاپ و تولید می‌شود.

طرح‌های پرده‌ی چاپی می‌تواند شامل آرم تجاری، طرح چهره، عکس خاطره انگیر، طرح مد و فشن، کارتونی و طرح کودک، منظره، انواع گل و گیاه و حیوانات و طرح‌ دلخواه خود مشتری باشد.

همچنین می‌توانید‌ با دانلود آلبوم طرح پرده‌های چاپی صباپرده در قسمت «پرده چاپی» به بیش از ۵۰۰ طرح زیبا و به روز دسترسی پیدا کنید و طرح مورد پسند خود را انتخاب نمایید و یک پرده‌ی چاپی با سلیقه‌ی خودتان مانند بیلبورد، تابلو و یا اثر هنری به پنجره‌ی تان نصب کنید و زیبایی دکوراسیون خود را افزایش دهید.

پرده‌ی چاپی قابلیت چاپ با دید از بیرون را هم دارد که برای فروشگاه‌ها و مراکز تجاری کاربرد بیلبورد و تابلوی تبلیغاتی را دارد.
پرده‌ی چاپی هم مانند سایر پرده‌ها قابل شست و شو می‌باشد و چاپ طرح به روی انواع پرده شید، زبرا و دومکانیزم امکان پذیر می‌باشد.
همچنین در قسمت پرده‌ی چاپی کادری برای بارگزاری فایل شخصی شما قرار داده شده که‌ می‌توانید طرح خود را برای چاپ به روی پرده برای ما ارسال کنید.

و در آخر اینکه پرده‌ی چاپی نسبت به زمینه ای که برای چاپ انتخاب می‌شود کارامدی‌ های متفاوتی را مانند کیفیت چاپ، تنظیم نور، حفظ حریم شخصی، کاهش مصرفی انرژی و از همه مهمتر زیبایی را فراهم می‌کند.